Přímo v obci Horní Bečva je umístěno jedenáct lyžařských vleků, převážně střední a lehčí obtížností. Velmi vhodné jsou zde svahy pro rodiny s dětmi. Některé vleky mají technické zasněžování a večerní osvětlení.

Lyžařské středisko u Sachovy studánky - Horní Bečva

Je možno využít skvělých tratí pro běžkaře, hřebenové tůry jsou velice vyhledávané. Mezi hlavní trasy patří 8 km dlohá prvidelně upravovaná trasa z Pusteven na Martinák. Z Martináku pak jde bez problemů sjet do centra Horní Bečvy.

Deset kilometrů z Horní Bečvy je lyžařské středisko Pustevny s jedenácti vleky a jednou dvousedačkovou lanovkou, některé sjezdovky jsou uměle zasněžovány.

Deset kilometrů opačným směrem se nachází lyžařské středisko Ski Bílá. V areálu jsou celkem tři sjezdovky, z toho červená sjezdovka měřící 900 m a splňuje požadavky FIS pro pořádání mezinárodních závodů, druhá sjezdovka měřící 1100 m není natolik náročná, proto se ji říká turistická, třetí jižní svah má 700 m a je osvětlen. Celý areál má špičkové technické zázemí v podobě zasněžování a úpravy sjezdovek. V tomto areálu platí heslo "pokud mrzne Bílá jezdí".
Součáctí tohoto střediska je kvalitní snowpark, takže i vyznavači snowboardingu a freeskiingu si přijdou na své.

Aktuální informace o střediscích včetně webkamer - Bílá * Pustevny
Aktuální informace týkající se snowparku ve sředisku Bílá

Lyžařská a snowboardová škola Winterschool

 

 
tel.: 739 485 973, 739 485 972 / email: petrhata@centrum.cz
Horní Bečva Podrobnisti o ubytování Foto z objektu, okolí atd. Co dělat v zimě Co dělat v létě